vMix Türkiye

vMix Replay ekstra bir yazılım olmadan canlı spor prodüksiyonlarınızı anında tekrar oynatmanın gücüyle geliştirebilirsiniz. 8 kameraya kadar ağır çekimde anında tekrar oynatma.

8 Kamera Ağır Çekim Anında Tekrar Oynatma

Canlı spor prodüksiyonlarınızı anında tekrar oynatmanın gücüyle geliştirin! vMix Replay, sekiz adede kadar kamerayı aynı anda tam HD olarak sürekli olarak kaydeder, böylece operatörler kamera açısı ve oynatma hızı üzerinde gerçek zamanlı kontrolle aksiyonu inceleyebilir ve oyunun herhangi bir noktasına geri dönebilir. İzleyicilere iki kamera açısını yan yana veya aklınıza gelebilecek hemen hemen her düzenlemede gösterme yeteneği ile birlikte 2 kanallı oynatma da dahildir.

Bir Düğmeye Tıklayarak Olayları Yakalayın

Geleneksel Mark In a Mark Out düğmeleriyle anında etkinlikler oluşturun veya zaman kazandıran 5, 10 ve 20 saniyelik düğme ön ayarlarını kullanın. Gol kaçırılırsa sorun yok! Yeni bir etkinlik oluşturmak için konum kaydırıcısını oyunda herhangi bir ana zamanda geri sürüklemeniz yeterlidir. Etiketler herhangi bir etkinliğe tek tuşla eklenebilir ve her etkinlik dört etkinlik kategorisinden birine taşınabilir.

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Müzik Eşliğinde Öne Çıkanlar Oluşturun

Kolayca öne çıkanlar makarası oluşturma özelliğiyle seyirciyi devre arasında meşgul edin. Yerleşik geçişler ve isteğe bağlı arka plan müziği ile tüm aksiyonun gelişimini izlemek için bir veya daha fazla etkinlik seçin ve Etkinlikleri Oynat’a tıklayın.

Jlcooper, X Tuşları, Mıdı ve Daha Fazlasıyla Tüm Aksiyonu Kontrol Edin!

vMix Replay, JLCooper, Contour Design, X-Keys ve daha fazlası gibi çok çeşitli kontrol seçenekleriyle çalışır! Jog tekerlekleri ve T çubukları bulunan kontrolörler, yavaş hareket üzerinde hassas kontrol sağlarken düğmeler, kısayollar aracılığıyla neredeyse tüm yeniden oynatma eylemlerini kontrol edecek şekilde özelleştirilebilir.