vMix Türkiye

vMix Canlı Spor Müsabakaları

Birden fazla kamera açısı ve anında tekrar oynatma özelliğiyle spor etkinliklerini yakalayın, üretin ve canlı yayınlayın.

Oyununuzu dünyanın her yerinde canlı yayınlamak için vMix'i kullanın

Harika bir oyun günü canlı deneyimi yaratın!

Harika anları ve maç sonrası incelemeyi görmek için prodüksiyonunuzu kaydedin

8 kameralı canlı oynatma ile Anında Tekrar Oynatma!

Hayranlarla sosyal medya aracılığıyla etkileşim kurun

Oyununuzu dünyanın her yerinde canlı yayınlamak için vMix'i kullanın

Canlı spor yayınlarının popülaritesi son birkaç yılda arttı. vMix, kulübünüze ve sporunuza dünya çapında bir izleyici kitlesi getirmenizi sağlar! vMix’i kullanarak hem yerel hem de dünyanın her yerindeki hayranların görebileceği HD akışlar oluşturabileceksiniz! Her oyunun her dakikasına erişmelerini sağlamaktan sonra bir hayran kitlesi oluşturmanın daha iyi bir yolu olabilir mi?

Harika bir oyun günü canlı deneyimi yaratın!

Canlı izleyicilerinize izlemeleri için geniş bir ekran sağlamak çoğu spor etkinliği için çok önemlidir. İnsanlar harika bir manzaraya sahip olmadıklarında veya anlık tekrarları görmek istediklerinde buna güvenirler. Anında tekrar oynatma ve video kararlarının ortaya çıkışıyla birlikte, etkinliğin canlı olarak oynatılması çok önemli hale geldi. vMix, kullanıcıların 4 kamera açısı için profesyonel, canlı, anında tekrar oynatma oluşturmasına olanak tanır! Bu, canlı izleyiciler için harikadır ve aynı zamanda video hakem sistemi veya inceleme sürecinde de kullanılabilir. Bu, normal canlı spor prodüksiyonunuzu bir sonraki seviyeye taşır!

Harika anları ve maç sonrası incelemeyi görmek için prodüksiyonunuzu kaydedin

Canlı spor müsabakalarının kaydı, maç sonrası düzenleme ve öne çıkanlar paketi oluşturmak için mükemmeldir. Bu kayıtların tamamı düzenlenebilir ve daha sonra Kulübün web sitesine veya Youtube kanalına yüklenebilir.

8 Kameralı canlı oynatma ile Anında Tekrar Oynatma!

vMix PRO ve vMix Max, kullanıcıların Anında Tekrar Oynatma için 8 kamera açısını kaydetmesine ve ardından bu klipleri canlı prodüksiyonda oynatmasına olanak tanır! Bu klipler aynı zamanda öne çıkanlar paketinin devre arasında oynatılması için de kullanılabilir veya sosyal medyada kullanılmak üzere dışa aktarılabilir.

Hayranlarla sosyal medya aracılığıyla etkileşim kurun

vMix Social’ı kullanarak taraftarların oyunda ve canlı yayın aracılığıyla etkileşime geçmesini sağlayabilirsiniz. Hashtag oluşturun ve oyun oynayın ve oyunu izleyen insanlardan gelen bu tweet’leri görüntülemeye başlayın.