vMix Türkiye

vMix için yüksek kaliteli alt üçte birlik kısımlar ve grafik şablonları oluşturu

Gt Designer İle Profesyonel Görünümlü Başlıklar Oluşturun

GT TASARIMCI STANDARDI – vMix Basic HD ve vMix HD’ye dahildir
Kendi özel başlıklarınızı, alt üçte birlik kısımlarınızı ve grafik şablonlarınızı oluşturun. Metin stili, şekiller, görüntüler, görüntü dizileri ve onay işaretleri gibi farklı öğeleri birleştirin.
GT DESIGNER ADVANCED – vMix 4K, vMix Pro ve vMix Max’e dahildir
GT Designer Standard’ın tüm özelliklerinin yanı sıra GT Designer Advanced, tüm nesnelere ve katmanlara animasyon/geçiş efektleri eklemenize olanak tanır. Ayrıca kendi PSD dosyalarınızı içe aktarma ve herhangi bir metin öğesini veri odaklı nesnelere dönüştürme yeteneğini de destekler.

Öğelerinizi Birleştirin

Şekiller, resimler ve metin dahil öğelerinizi yerleştirmek için çizim tahtasını kullanın. Nesnelerinize efekt uygulayın, stil verin ve renklendirin. Ticker’lar, Görüntü Dizileri ve QR Kodları gibi ek öğeler ekleyin.

Prodüksüyona Entegre Edin

Başlıklar tüm üretim senaryoları için kullanılabilir. Sosyal medya sohbeti ve yorumları için vMix Social ile entegrasyon dahil. Veri kaynağı tetikleyicileriyle geçiş efektlerini otomatikleştirin. Kısayollarla veya başlık düzenleyici menüsü aracılığıyla başlık stilini anında değiştirin. Herhangi bir şeklin rengini değiştirme yeteneği dahil.

Veri Kaynaklarına Kolayca Bağlayın

Herhangi bir metin öğesini Excel, Google E-Tablolar, XML, JSON ve daha fazlası gibi veri kaynaklarına kolayca bağlayın. Veriler her değiştiğinde herhangi bir öğeye animasyon efektleri ekleyin.