vMix Türkiye

Canlı Gösteriler ve Podcast'ler

Dünya çapında bir izleyici kitlesine günlük, aylık veya haftalık şovlar üretin, kaydedin ve canlı yayınlayın!

Gösterinizi dünyanın her yerinde canlı yayınlamak için vMix'i kullanın

Hayranlarınız için profesyonel bir prodüksiyon yaratın!

Platformunuzu seçin

Kendi markanızı yaratın

Hedef kitlenizle Sosyal Medya aracılığıyla etkileşime geçin

Gösterinizi dünyanın her yerinde canlı yayınlamak için vMix'i kullanın

Kendi canlı yayın şovunuzu oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bir web kamerasına ve İnternet bağlantısına sahip olmak kadar basit ve vMix’i kullanarak kendinizi dünyaya aktarabilirsiniz!

Hayranlarınız için profesyonel bir prodüksiyon yaratın!

vMix, kullanıcıların TV programlarına rakip olabilecek profesyonel yapımlar oluşturmasına olanak tanır. Prodüksiyon kalitenizin harika içeriğinizle eşleştiğinden emin olmak için gerekli tüm unsurları ekleyebilirsiniz. Alt üçte birlik kısımlar eklemek, tanıtım videoları, röportajlar, resimler, gifler, sesler ve çok daha fazlasını eklemek kolaydır.

Platformunuzu seçin

Seçtiğiniz herhangi bir yayın platformuna yayın yapın. Facebook Live, YouTube, Twitch, Twitter veya Vimeo, DaCast, Wowza, Ustream, Streamshark, Streamspot gibi ücretli bir sağlayıcı ve çok daha fazlası dahil. vMix bunlardan herhangi birine kolayca iletim yapabilir! vMix ayrıca tüm hedef kitlenize ulaşabilmeniz için aynı anda 3 konuma yayın yapmanızı sağlar. Akış sırasında bile kayıt yapabilirsiniz; bu, daha sonra düzenlenmiş veya daha yüksek kaliteli bir sürümü yüklemenize olanak tanır. 3’ten fazla akışa mı ihtiyacınız var? vMix, size daha fazla eşzamanlı hedef seçeneği sunacak olan Switchboard veya Restream gibi sağlayıcılara akış gerçekleştirebilir.

Kendi markanızı yaratın

vMix benzersiz yapımlar ve iş akışları oluşturmanıza olanak sağladığından kendi markanızı ve kanalınızı oluşturabilirsiniz. Temel üretim şablonunuzu oluşturduktan sonra onu günlük/haftalık/aylık olarak kullanabileceksiniz!