vMix Türkiye

vMix Call ile 8 kişiye kadar canlı röportaj çözümü

vMix Prodüksiyonunuza 8 Adede Kadar Uzak Misafir Ekleyin

vMix Call, vMix prodüksiyonunuza uzaktaki konukları eklemeyi kolaylaştırır. Yalnızca bir web tarayıcısı ve web kamerasıyla misafiriniz dünyanın her yerinden HD video ve yüksek kaliteli ses ile canlı gösterinize bağlanabilir.

Kullanımı Çok Kolay

vMix Call, canlı prodüksiyonunuza konuk eklemenin en kolay yoludur. Basitçe vMix’e yeni bir vMix Çağrı girişi ekleyin ve oturum açmak için sağlanan web sitesini misafirinizle paylaşın, bundan daha kolay olamazdı! Bu işlemi vMix Pro’da bulunan 8 misafire kadar ihtiyaç duyduğunuz sayıda misafir için tekrarlayın.

Sorunsuz Mükemmel Ses Kalitesi

vMix Call, her uzaktaki konuk için yankıyı ortadan kaldıran ve zaman kazandıran Otomatik Karıştırma Eksi’yi entegre eder. Otomatik Mix Minus, vMix Call’un zorlu koşullar altında bile net, yüksek kaliteli konuşma için ödün vermeden gerçek tam çift yönlü ses sunmasına olanak tanır. Ayrıca, vMix’teki mevcut dört ses veri yolundan (Ana, Kulaklık, A ve B) birinden konuğa dönüş sesini özelleştirme yeteneği de dahil olmak üzere manuel ses kontrolü de mevcuttur.

Tüm Sisteme Entegre

Aramanızı ayarlarken vMix’teki tüm gelişmiş prodüksiyon özelliklerinden yararlanın. vMix, prodüksiyonunuzu geliştirmek ve izleyicilerinizin gözlerini kamaştırmak için kullanılabilecek birden fazla yer paylaşımlı kanalı, sanal seti ve şablonu destekler. En sevdiğiniz sağlayıcılara entegre yayın, dahili kayıt ve çok daha fazlası gibi herhangi bir canlı gösteri için ihtiyacınız olan her şey de dahildir!